Onze scholen

Binnen Groeisaam verzorgen 23 verschillende scholen, met elk hun eigen team aan professionals, iedere dag hoogwaardig onderwijs aan leerlingen uit de gemeenten Beuningen, Druten of West Maas en Waal. 

't Klòsterhûfke

Kloosterhof 30
6653 BS Deest

T: 0487 – 51 23 55
E: info@klosterhufke.nl

St. Victorschool

De Gaard 19
6654 BL Afferden

T: 0487 – 51 35 03
E: info@victorschool.nl

De Octopus

Octopusstraat 2
6631 CA Horssen

T: 0487 – 54 12 30
E: info@deoctopus.nl

IKC De Kubus

Irenestraat 3
6651 XK Druten

T: 0487 – 51 27 50
E: ikc@dekubus.nl

SBO De Dijk

Heuvel 61-63
6651 DB Druten

T: 0487 – 51 26 94
E: info@sbodedijk.nl

IKC De Appelhof

Postelkamp 2
6652 BE Druten

T: 0487 – 51 37 66
E: info@appelhof.nl

't Geerke

Kerkstraat 3
6655 AK Puiflijk

T: 0487 – 51 27 48
E: info-geerke@spommaasenwaal.nl

Mariaschool

Pastoor Schoenmakersstraat 7
6657 CB Boven Leeuwen

T: 0487 – 59 20 76
E: basisschool@de-mariaschool.nl

De Leeuwenkuil

Leliestraat 26
6658 XN Beneden-Leeuwen

T: 0487 – 59 17 01
E: basisschool@deleeuwenkuil.nl

De Wijzer

Heideakkerweg 1
6658 ZZ Beneden-Leeuwen

T: 0487 – 59 39 40
E: info@obsdewijzer.nl

De Laak

Lakenstraat 35-a
6659 BE Wamel

Tel: 0487 – 50 15 04

De Oversteek

Nieuwstraat 10a
6621 KV Dreumel

T: 0487 – 57 13 31
E: info-oversteek@spommaasenwaal.nl

Mariënhof

Schoolstraat 9
6626 AC Alphen

T: 0487 – 56 15 69
E: info@marienhof-alphen.nl

St. Lambertusschool

Kampstraat 21a
6627 AS Maasbommel

T: 0487 – 56 14 54
E: info@stlambertusschool.nl

De Tweestroom

Kerkstraat 27
6628 AB Altforst

T: 0487 – 54 15 97

De Dromedaris

Wolfsbossingel 105
6642 CM Beuningen

T: 024 – 67 77 428
E: dedromedaris@oeverwal.nl

SBO Klavervier

Koolzaadveld 1
6641 ST Beuningen

T: 024 – 67 72 811
E: klavervier-sbo@oeverwal.nl

De Peppel

Augustuslaan 22
6642 AB Beuningen

T: 024 – 67 75 755
E: depeppel@oeverwal.nl

De Hoeven

Akkersleep 1-3
6641 WR Beuningen

T: 024 – 67 72 604
E: dehoeven@oeverwal.nl

De Vuurvlinder

Zanddonk 2
6641 LT  Beuningen

T: 024 – 67 71 501
E: devuurvlinder@oeverwal.nl

De Reuzepas

Den Elt 17c
6644 EA Ewijk

T: 0487 – 52 13 59
E: reuzepas@oeverwal.nl

De Ruyter

Kapittelweg 2b
6551 EB Weurt

T: 024 – 67 71 731
E: deruyter@oeverwal.nl

De Wegwijzer

Molenstraat 1
6645 BR Winssen

T: 0487 – 52 17 56
E: dewegwijzer@oeverwal.nl

Share This